Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛІ ПРИВІТАЛИ БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ ТА ПРИЙОМНІ СІМ’Ї

З вітальним словом виступила начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна та розповіла про розвиток мережі прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу в Смілі. Ольга Вікторівна зазначила, що з 2004 року, коли в місті була створена перша прийомна сім;я, 17 дітей отримали досвід сімейного виховання, освіту, створили власні сім;ї. Всі вони соціалізовані в суспільстві і підтримують зв;язки з тими людьми, які в дитинстві замінили їм маму і тата. На даний час в місті функціонують 2 дитячих будинки сімейного типу та 7 прийомних сімей, в яких виховуються 28 дітей з непростими долями і характерами.

Провідний фахівець соціальної роботи Смілянського міського ЦСССМ Наталія Усова розповіла учасникам заходу про взаємодію прийомних батьків, батьків-вихователів та субєктів соціальної роботи з сім;ями у випадках втечі дитини з сім;ї. Такі випадки, зумовлені розладами поведінки дітей, траплялися у цьому році, пояснила Наталія Володимірівна.

Присутні обмінялися власним досвідом виховання, навели приклади вирішення нагальних проблем виховання, навчання, оздоровлення, лікування дітей. Ці дитячі проблеми не є унікальним навіть для дітей, які є рідними і виховуються в сім;ї. Головне плекати наші родини, зберігати тепло і світ материнської і батьківської любові.

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]