Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
5 простих правил, які допоможуть заощадити на електроенергії
  • Категория:
  • Автор:
    Без Табу
  • Рейтинг:
    0.0/0

Якщо чергове подорожчання електроенергії не можна скасувати, значить, можна скоротити споживання електрики, адже заощаджене - це зароблене.

 Без Табу пропонує 5 простих правил, які допоможуть зменшити ваші витрати:

 1. Виходячи з дому, перевірте всі електричні прилади. Вони повинні бути виключеними навіть з розетки. Навіть якщо у вас телевізор або ПК новітньої моделі, то в місяць в режимі очікування вони споживають, відповідно, 0,2 кВт і 3,6 кВт в місяць, а застарілі моделі - у кілька разів більше. Користуйтеся комп'ютером в режимі енергозбереження і зможете заощадити до 50% електрики. На сьогоднішній день практично всі ПК можна використовувати в такому режимі.

2. При придбанні побутової техніки звертайте увагу на маркування. Техніка класу А, А+, А++ вживає на 30-40% менше ресурсів, ніж інші.

3. Використовуйте альтернативні джерела енергії. Є багато засобів, щоб заряджати портативні пристрої з допомогою енергії сонця. Пам'ятаєте, в середньому ми вживаємо для зарядки гаджетів близько 0,3 кВт в місяць.

4. Дотримуйтесь правил експлуатації електричних приладів. Наприклад, не перевантажуйте пральну машинку – це призведе до зайвого витрачання електроенергії, якщо ж завантажити в пралку менше – будете витрачати електрику вхолосту.

 В електрочайнику кип'ятіть рівно стільки води, скільки вам потрібно на один раз – зайве кип'ятіння принесе зайві витрати. Важлива також чистота чайника – накип негативно впливає на споживання електрики.
Зайва волога в приміщенні може негативно позначитися на роботі холодильника, а установка пристрою біля плити або теплих місць – потягне за собою перевитрату енергії.

 5. Якщо хочете заощадити на електриці, забудьте про старих лампочках – встановіть нові - енергозберігаючі. Вони не тільки знизять споживання енергії, але і заощадите на їх заміну. Також замініть старі вимикачі на нові з режимом регулювання споживання потужності. Регулюючи освітлення у приміщенні - можна суттєво економити в різний час доби.

 Звичайно, список правил можна ще продовжувати і продовжувати, все буде залежати від ваших потреб та бюджету. Але ці 5 простих правил допоможуть значно скоротити витрати на електрику, знизити вживання енергоресурсів, що позитивно позначиться на сімейному бюджеті і, можливо, в найближчому майбутньому вам вдасться придбати систему «розумний дім», яка буде виконувати замість вас як мінімум 90% завдань по економії енергозбереження та контролю електроприладів. Але почати - звичайно - з встановлення багатотарифних лічильників.
 

Нагадаємо, що з 1-го березня вартість електроенергії підвищено

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]