Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Осередок сільського-зеленого туризму Черкащини створено у 2005 р. з метою популяризації як в Україні, так і за її межами неповторних родзинок села Черкащини, культуру народу, який вирощує хліб, його побут і особисті риси характеру, сформовані оточуючою територією та щедрими сировинними запасами Черкаської землі.
Читати далі...
Провідне місце у формуванні національно-патріотичних почуттів у школярів посідає вивчення української мови. Адже патріотизм починається саме зі ставлення до рідної мови.
Читати далі...
На думку експертів, під загрозою сьогодні знаходиться майже будь-яка професія, яка пов'язана з повторюваним алгоритмом дій. Деякі посади зникнуть зовсім, інші ж будуть змушені модернізуватися, щоб відповідати новим реаліям технологічного світу. Пропонуємо дізнатися, які професії знаходяться в зоні ризику.
Читати далі...
За перші місяці впровадження Стратегії раціонального використання і охорони державних сільгоспземель, яку Уряд затвердив 7 червня 2017 року, вдалося ліквідувати найбільш масштабні корупційні схеми в сфері управління держземлями.
Читати далі...
З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.
Читати далі...
«Загалом, існує багато способів мотивувати учнів. Найголовніший із них – бути мотивованому самому», – вважають педагоги школи №3-колегіуму.
Читати далі...
Цього року українці отримали закон про споживче кредитування. – такий документ у нас з'явився вперше з часів здобуття незалежності України. Тепер права кредиторів – захищені, а апетити банкірів – під контролем.
Читати далі...
22 липня в приміщенні Плосківського сільського будинку культури відбувся вечір-спогад, присвячений 86-річчю від дня народження Івана Яковича Пічкура - мудрого хлібороба, талановитого аграрника-керівника, голови колгоспу «Серп і Молот».
Читати далі...
У кожного у той чи інший момент виникає ситуація, коли робочий процес зайшов у глухий кут. Тоді ми починаємо думати про звільнення і пошук нової зони комфорту.
Читати далі...
Він сидів на плечі у статуї Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро, піднявся на одну з найвищих споруд в США, проник на космодром "Байконур", піднімався на вершини піраміди Хеопса в Єгипті, Шанхайської вежі у Китаї, Кельнського собору в Німеччині та підкорив міст на острів Російський у Владивостоці. Черкаський руфер Віталій Раскалов потрапляє на споруди поза законом. А відчуття страху йому ніби і не знайоме..
Читати далі...
Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності (статті 269, 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ).
Читати далі...
Головний біль вранці можуть викликати безліч причин, але більшість із них пов’язані із неправильним режимом сну.
Читати далі...
Улітку кожен прагне до якнайтіснішого спілкування з природою. Благотворний вплив такого спілкування на організм людини незаперечний. Проте, необачне поводження в природі може призвести до зворотніх наслідків. Тут вас підстерігають небезпечні інфекції, одна із яких хвороба Лайма. В останні роки на території України почали виявлятися випадки відносно нової нозологічної форми захворювання хвороба Лайма.
Читати далі...
У Великобританії 11-річний хлопчик склав тест на IQ та отримав кращі результати, ніж у відомих науковців. Зокрема, Стівена Гокінга та Альберта Ейнштейна.
Читати далі...
Лежать на кровати, пить пиво, играть в компьютерные игры, путешествовать и даже обниматься. И за все это вам еще и платят! Невероятно, но это факт. ASN подобрала 7 самых завидных вакансий мира, предлагающих очень соблазнительные условия работы и высокую зарплату.
Читати далі...
24 червня в черкаському парку «Долина Троянд» в рамках фестивалю «ГайдаFest» відбулася презентація книги Дейва Формена «Екотаж: керівництво з радикальної природоохорони».
Читати далі...
У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи.
Читати далі...
У травні місяці на Черкащині ускладнилась ситуація щодо захворюваності на ботулізм. Зареєстровано 4 хворих, з яких 3 померло. Хворі вживали в”ялену річкову рибу (лящ, тарань) власного виготовлення.Один з потерпілих вживав м’ясну домашню тушонку без термічної обробки. Аналогічний випадок ботулізму був зареєстрований в минулому році в м. Сміла.
Читати далі...
Спеціалістами Смілянського об’єднаного управління ПФУ Черкаської області здійснюються заходи щодо залучення мешканців міста та району до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.
Читати далі...
1 2 3 »