Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На рівні області ми робили і робимо усе можливе, аби у домівках смілян було опалення. Втім повноваження ухвалювати корисні для громади рішення – саме за владцями Сміли!
Читати далі...
Громадський діяч, казкар та співак Сашко Лірник, під впливом від київського Смолоскипного маршу на честь Степана Бандери ‒ спробував охарактеризувати ставлення українського суспільства до націоналістів та їхню роль у ньому.
Читати далі...
Сьогодні, 10.11. до міста завітав Михайло Саакашвілі. Але, чесно кажучи, цей мітинг був одним розчаруванням. Я гадаю, що розчарувалися, як і сміляни, так і політики.
Читати далі...
Адже лікування і ставлення до хворого не можуть залежати від політичних уподобань, бо хворіють усі: і депутати від влади, і депутати від опозиції, а також їх дружини, чоловіки, діти, батьки, інші родичі, друзі, і я вже не кажу про пересічних смілян.
Читати далі...
Звільнили за те, що на рахунках КП «Комунальник» з початку року нібито лежить 3 млн 100 тис. грн. Хто знає бюджетний кодекс, тому ясно, що якщо на придбання основних засобів виділені кошти, то вони апріорі лежати на рахунку підприємства не можуть....
Читати далі...
Сьогодні на теренах Facebook деякі персонажі починають лити бруд в тому числі і на мою голову за прийняте рішення на виконавчому комітеті по погодженню тарифу Енергоінвесту.Тому хочу дати пояснення чому я підняв руку за.
Читати далі...
Протягом останніх років на підприємствах області гостро відчувається дефіцит працівників, особливо робітничих кваліфікацій
Читати далі...
Україна трансформується та змінюється, продовжуються економічні реформи в країні і на думку міжнародних експертів ці зміни, у значній мірі, це є досягненням громадянського суспільства та громадського руху.
Читати далі...
За словами Віталія Скоцика, рейдерство в Україні здійснюється у кількох формах. Якщо спочатку рейдерські атаки були, так би мовити, «вишуканими» – через зміну корпоративної власності, зміну реєстрації договорів оренди, то сьогодні рейдери перейшли до відвертого бандитизму.
Читати далі...
Місцеві органи влади роблять все для того, щоб опалювальний сезон в місті Сміла не почався вчасно.
Читати далі...
Понад 250 тисяч черкащан отримають цього місяця підвищену пенсію. Усе завдяки пенсійній реформі. Про особливості її впровадження на Черкащині йшлося на координаційній нараді в ОДА.
Читати далі...
Діяти рішуче й ухвалювати управлінські рішення, щоби сміляни були з теплом, закликав очільник області місцеву владу. Про це Юрій Ткаченко сказав на координаційній нараді в ОДА.
Читати далі...
...без досягнення порозуміння між районною радою та районною адміністрацією неможливе елементарне вирішення проблем Смілянського району, неможлива його нормальна життєдіяльність.
Читати далі...
Заклади освіти, охорони здоров'я та соціальної сфери перевіримо на Черкащині.
Читати далі...
Той факт, що голова Смілянської райдержадміністрації Олександр Беззубий боїться відкритого спілкування з людьми, вже не дивує нікого. Керманич Смілянщини вже неодноразово вставав і залишав наради, на яких йому ставили гострі запитання.
Читати далі...
На околиці села Носачів Смілянського району розгорнулася справжня війна за урожай між місцевим фермером та агропідприємством (ТОВ «ЕКОВЕРСТ»).
Читати далі...
Свою неспроможність керувати Смілянщиною вже вкотре доводить голова райдержадміністрації Олександр Беззубий.
Читати далі...
Останнім часом рівень довіри до нинішніх керівників Сміли суттєво знизився. Цей факт сьогодні є очевидним. Та велика «заслуга» у цьому, на моє тверде переконання, самих керманичів, адже їхня діяльність стала доволі непрозорою.
Читати далі...
Водопостачання не тільки один з ключових елементів життєзабезпечення міста але й режимний об'єкт, який потребує посиленого контролю та захисту.
Читати далі...
Аптечних закладів – учасників державної програми «Доступні ліки» – й далі більшає на Черкащині...
Читати далі...
1 2 »