Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Той факт, що голова Смілянської райдержадміністрації Олександр Беззубий боїться відкритого спілкування з людьми, вже не дивує нікого. Керманич Смілянщини вже неодноразово вставав і залишав наради, на яких йому ставили гострі запитання.
Читати далі...
На околиці села Носачів Смілянського району розгорнулася справжня війна за урожай між місцевим фермером та агропідприємством (ТОВ «ЕКОВЕРСТ»).
Читати далі...
Свою неспроможність керувати Смілянщиною вже вкотре доводить голова райдержадміністрації Олександр Беззубий.
Читати далі...
Осередок сільського-зеленого туризму Черкащини створено у 2005 р. з метою популяризації як в Україні, так і за її межами неповторних родзинок села Черкащини, культуру народу, який вирощує хліб, його побут і особисті риси характеру, сформовані оточуючою територією та щедрими сировинними запасами Черкаської землі.
Читати далі...
Провідне місце у формуванні національно-патріотичних почуттів у школярів посідає вивчення української мови. Адже патріотизм починається саме зі ставлення до рідної мови.
Читати далі...
Останнім часом рівень довіри до нинішніх керівників Сміли суттєво знизився. Цей факт сьогодні є очевидним. Та велика «заслуга» у цьому, на моє тверде переконання, самих керманичів, адже їхня діяльність стала доволі непрозорою.
Читати далі...
На думку експертів, під загрозою сьогодні знаходиться майже будь-яка професія, яка пов'язана з повторюваним алгоритмом дій. Деякі посади зникнуть зовсім, інші ж будуть змушені модернізуватися, щоб відповідати новим реаліям технологічного світу. Пропонуємо дізнатися, які професії знаходяться в зоні ризику.
Читати далі...
За перші місяці впровадження Стратегії раціонального використання і охорони державних сільгоспземель, яку Уряд затвердив 7 червня 2017 року, вдалося ліквідувати найбільш масштабні корупційні схеми в сфері управління держземлями.
Читати далі...
Водопостачання не тільки один з ключових елементів життєзабезпечення міста але й режимний об'єкт, який потребує посиленого контролю та захисту.
Читати далі...
З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін органи соціального захисту населення провели перепризначення субсидій на наступний рік та розрахували її розміри на літній період, а з жовтня розрахують на новий опалювальний сезон.
Читати далі...
Аптечних закладів – учасників державної програми «Доступні ліки» – й далі більшає на Черкащині...
Читати далі...
«Загалом, існує багато способів мотивувати учнів. Найголовніший із них – бути мотивованому самому», – вважають педагоги школи №3-колегіуму.
Читати далі...
29 липня, в суботу, село Ковалиха приймає футбольний турнір пам’яті загиблого героя АТО – Віталія Холодняка.
Читати далі...
Цього року українці отримали закон про споживче кредитування. – такий документ у нас з'явився вперше з часів здобуття незалежності України. Тепер права кредиторів – захищені, а апетити банкірів – під контролем.
Читати далі...
1 2 3 4 5 6 »