Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Не знаєте, де замовити дійсно якісні роли в Запоріжжі? Тоді рекомендуємо прочитати наш огляд дійсно гарних закладів. Один з них – це «Суші Майстер» https://zaporizhzhya.sushi-master.ua/, який вважається популярним в різних містах. Також є і інші альтернативні варіанти.
Читати далі...
Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом — це не тільки зґвалтування: роз’яснення від системи безоплатної правової допомоги
Читати далі...
Причини: недостатнє укриття троянд або занадто раннє їх відкриття, занадто щільне укриття, що не дихає, що створює парниковий ефект.
Читати далі...
ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ВИРОЩУВАННЯ РАСАДИ ОГІРКІВ
Читати далі...
Підготовку до вирощування розсади починають на самому початку лютого. Перш за все закуповують насіння, касети, горщики і торф'яні таблетки. Не менш важливо заготовити ґрунт або купити ґрунтосуміші для розсади.
Читати далі...
Тепла зима трохи зміщує терміни обрізки декоративних і плодових рослин, але в садових роботах варто все ж враховувати можливість весняних похолодань. У такому разі в лютому варто, як мінімум, виконати санітарну обрізку плодового саду, а також приступати до основної обрізки декоративних рослин. Якщо буде сприятливий прогноз погоди, наприкінці місяця починають формувати крону зерняткових плодових дерев.
Читати далі...
Про смілянського лікара –травматологом Миколу Проценка, який був поетом.
Читати далі...
Пошуки нової роботи часто починаються саме з аналізу ринку праці. Але, крім цього, треба враховувати особливості працевлаштування у конкретному районі та заробітну плату. Тож ми визначили найпопулярніші вакансії за поширеністю та оплатою праці. Для вибору нового місця можна скористатися OLX Робота.
Читати далі...
У маркетингових акціях українці за традицією беруть участь наосліп.
Читати далі...
У Смілі, після активної фази поширення COVID-19 з роботою склалася доволі складна ситуація, але все ж таки є підприємства і компанії, які розшукують працівників.
 
Читати далі...
В Україні з’явився перший портал відкритих геоданих, який також розповідає про можливості їх застосування для розвитку розумного управління громадами. Портал містить понад 100 датасетів з 40 джерел та 13 порад щодо їх застосування.
Читати далі...
В Україні вперше винною у державній зраді визнали суддю. До 12 років з конфіскацією всього майна заочно засудили Ірину Рижову, суддю Апеляційного суду Автономної республіки Крим. Вона перейшла на окупаційної влади Росії.
Читати далі...
" У Смілі автоперевізники - монополісти диктують місту свої умови. Адже договори на найвигідніші маршрути укладені на 5 років. І якщо їх розривати, то тільки за невиконання договірних зобов'язань"
Читати далі...
1 2 3 ... 11 12 »