Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Водопостачання не тільки один з ключових елементів життєзабезпечення міста але й режимний об'єкт, який потребує посиленого контролю та захисту.
Читати далі...
Аптечних закладів – учасників державної програми «Доступні ліки» – й далі більшає на Черкащині...
Читати далі...
29 липня, в суботу, село Ковалиха приймає футбольний турнір пам’яті загиблого героя АТО – Віталія Холодняка.
Читати далі...
Депутат черкаської обласної ради Олексій Давиденко дає пояснювальний коментар стосовно статті в газеті «Сміла» випуск 12 липня «Використання коштів міського бюджету за червень 2017 року». На численні прохання читачів депутат детально повідомляє на що саме були витрачені бюджетні кошти.
Читати далі...
На ринок праці чекають великі зміни. Досягнемо такої продуктивності праці, що не всім треба буде працювати.
Читати далі...
- В області успішно реалізуємо програми з поліпшення житлових умов учасників АТО. Кількість родин бійців, які скористались ними, зростає. Як відомо, маємо діючих дві програми – державну та обласну.
Читати далі...

Коли цей кіт повертається додому, сусіди падають від сміху

Читати далі...
Ось вже рік, як в Ротмістрівській територіальній громаді працює Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Ротмістрівської сільської ради Харь Олексій Андрійович.
Читати далі...
Ремонтна кампанія і надалі триватиме на Черкащині. На черзі – масштабні роботи на автодорогах Сміла – Кам’янка, Черкаси – Золотоноша, ремонт мосту через Дніпро тощо.
Читати далі...
Наш кризовий центр функціонує у мікрорайоні "Кут". Навколо багато приміщень, які перебувають на балансі СКП "Наш дім". Приміщення поступово руйнуються без належного нагляду. Щодня і щоночі навколо ведеться "кропітка робота" "чорних шукачів металобрухту". Поруч - стихійний нелегальний пункт прийому металобрухту.
Читати далі...
Українські чиновники, які працюють у сфері земельних правовідносин, зможуть проводити консолідацію - об'єднувати землі і переставляти паї селян туди, куди їм вигідно.
Читати далі...
Про затримання крадія дизельного палива. І про те як було все красиво розіграно.
Читати далі...
Дуже важливе питання, відповідь на яке зможе підказати хід думок тих, хто буде виносити рішення в країні, де найбільше лікарняних ліжок на тисячу жителів і чи не найкоротший рівень життя та надання послуг в регіоні.
Читати далі...
В українських селян видурять землю, а їх самих перетворять на кріпаків. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".
Читати далі...
Питанню «Черкасиобленерго» на тижні присвятив найбільше часу. Хоч конфлікт господарський, однак ідеться про долі кількох тисяч черкащан, які там працюють, про енергопостачання всієї області, тому й надалі задіюю всі важелі впливу, що маю.
Читати далі...
« 1 2 3