Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
АДРІЙ ЧЕРНИЧКО:- Шановні сміляни, я вами пишаюся!
  • Категория:
  • Рейтинг:
    5.0/1
Протягом тижня, нам довелося вигризати зубами, наше право на справедливість та мінімальний комфорт, хоча цей комфорт всім обходиться ой як не дешево.

 Всього тиждень назад, за допомогою народних депутатів Сергія Рудика і Віктора Кривенко, про проблему з теплом у Смілі від представників громадськості почули у Верховній раді та Кабінеті міністрів.

На наступний день вже більше тисячі смілян заявили, що більше не допустять знущання з себе і своїх родин. Потім було перекриття доріг і на наступний день, сотня самих відчайдушних і рішучих смілян, серед яких були діти, пенсіонери, декілька місцевих депутатів та народний депутат Сергій Рудик, пікетували Кабмін і Нафтогаз. На пікеті у Києві погода додала нам додаткових випробувань, йшов сніг, був вітер і було дуже холодно. Але я жодного разу не почув, що хтось хоче піти чи йому набридло пікетувати. Всі стояли до кінця.

Сьогодні на черговий протест смілян завітали посадовці з Кабміну, Нафтогазу, області та інші і під різними соусами намагалися повісити на Смілу борги Енергоінвеста. Завдяки жорсткій позиції смілян гості поїхали ні з чим. Вже через годину після від’їзду гостей, президент України примусив посадовців надати тепло в оселі смілян. Вже сьогодні ввечері перші котельні вже почали подавати тепло в оселі.

Сьогоднішній день не став би таким результативним, якби сьогодні смілян не підтримали хлопці які захищають не тільки нашу Смілу, а і мирне життя в Україні, воюючи на сході нашої країни за нашу незалежність. Величезну роль в сьогоднішньому дні зіграла їхня жорстка позиція по повному блокуванні транспортного сполучення через Смілу, за що їм велике дякую. Нажаль не знаю назви всіх підрозділів, але головним координатором був Євгеній Саража.

Ця маленька перемога зовсім не означає, що потрібно розслабитись і спокійно відпочивати дома. Це лише початок і головне попереду.

У нас поки немає договору з Нафтогазом, на оформлення якого президент відвів одну добу, немає умов підписання договору, а є величезні шанси, що борги будуть намагатися повісити і надалі. Величезне питання по тарифам на опалення, які завтра ми починаємо розкладати на молекули і атоми, щоб отримати реальний тариф, а не той який хочуть деякі ділки.
Величезне питання по водоканалу і т.п. Тому наведення ладу в Смілі тільки починається, і ні в якому разі не можна зараз відпустити всі ці питання по течії.

Об’єднаємося і наведемо порядок в місті разом.
Слава Україні!

 

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]