Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Олександр Безпрозванний: ЯК НА СМІЛУ ПОВІСИЛИ БОРГОВИЙ ЗАШМОРГ
  • Категория:
  • Рейтинг:
    0.0/0

Вчора довелося спостерігати ганебне видовище у Смілі, коли було розтоптано місцеве самоврядування, а на смілян повісили борг у 86 млн. грн. плюс невідому суму штрафів та пені.

 Спробую передати все по суті та максимально стримуючи емоції. Перед цим хочу лише додати одну ремарку яка прямо не стосується вчорашніх подій - вчора я побачив як будуть по суті продавлювать Порошенка на другий термін.

 На сесію міської ради прибула вся керівна і силова вертикаль області - губернатор Олександр Вельбівець, прокурор області Сергій Овчаренко, керівник управління СБУ області Олег Бойко, начальник ГУНП Валерій Лютий. Ще ряд достойників які є заступниками губернатора і будуть ще призначені. Було зрозуміло, що прибули вони з одною метою, всіма правдами і неправдами передавити депутатський корпус для "правильного рішення". Єдиним правильним для них рішенням безперечно було взяття боргового зашморгу на місто. Це було їх умовою виживання на посадах, інтереси здорогового глузду, інтереси смілян тут до уваги не беруться. Очікувати чогось іншого від цих достойників не доводилося, адже вони тут на своєму місці держателі корупційної ренти ЗАТ "Україна" - саме так вони сприймають країну. І оскільки держателі акцій на вищому рівні сказали так робити, в них не було іншого вибору - це питання їх добробуту, їх корупційної ренти в піраміді владно-олігархічного режиму.

 Окремо серед достойників можу виділити лише Велерія Лютого, який не сидів поруч з ними, а займався виключно своєю роботою - забезпеченням громадського порядку, і той хто його не знає в обличчя міг би сприйняти його просто за звичайного поліцейського.

 Надія була на депутатський корпус, бо саме від рішення цих людей залежало можливе неухвалення драконівського рішення. Але я побачив у залі в переважній більшості заляканих людей. Поіменний список голосування є, і мабуть на наступних виборах виборці дадуть оцінку у цим депутатам і політичним силам які вони представляють. Але мова про інше, з депутатами цілком очевидно провели серйозну роботу, цілком очевидно, що не обійшлося без залякування, тиску та інших методів в таких ситуаціях. Очевидно, що багатьом з них, ще є що втрачати, тому і змушені були підкоритися тиску та волі шобло-еліті.

 ПОЛІТИЧНІ СИЛИ
Останнім часом Сміла стала Меккою для піару різних політичних сил. Але у вирішальний час вони вирішили не вияляти своєї принципової позиції. Переконаний, що тут не обійшлося без попередньої роботи та напрацювання силового блоку влади. Не побачили ми представників Національного корпусу. ВО Свобода також не делегувала якогось вагомого авторитетного представництва. Дійсно депутати від Свободи не голосували за рішення, але і не було спроб грунтовно переконати інших депутатів його не підтримувати, лідери обласного рівня цієї політсили проігнорували доленосну сесію. За інші політсили красномовно може сказати вся та ж поіменка - голоси а вони всі були вирішальні дали Радикальна партія, Укроп, Батьківщина, Сила громад, БПП, Патріот.

ВОВКИ В ОВЕЧІЙ ШКУРІ
Відверто підігрувала запитам шобло-еліти місцева так звана "Самооборона". Спочатку хлопаки заблокували виходи із залу побоюючись, що окремі депутати покинуть залу, хоча насправді ніхто не збирався її покидати. Все стало на свої місця коли в унісон, як "двоє з ларца" виступили лідера самооборони, а за ним губернатор. Вони посилалися на акт ревізії 2016 року за яким за підписами і посадовців ЖКГ та фінвідділу міськради лише констатувалася наявність боргу ТОВ Смілаенергоінвест. Цей акт подавався як визнання спільної діяльності приватної структури та комунального КП. Також лідер протестувальників-блокувальників пожалівся, що мовляв мало смілян вийшло підтримати блокування автодоріг. Як вже заявили опісля сесії, блокування доріг згортається.

 З МОТИВІВ ГОЛОСУВАННЯ
Щодо самого голосування, то зрозуміти як і хто голосує було практично неможливо. Електронна систем рада цього разу не застосовувалася з незрозумілих причин. Спочатку було оголошено 22 голоси "за" і сесію було закрито. Потім при складанні протоколу виявилося 20 голосів "за", ще згодом виявилося що лише 19 "за" бо одного з депутатів записали "за", а він реально утримався. Певний час працівники організаційного відділу ради відмовлялися надати мені список поіменного голосування.

 МЕР І ВЕТО
Міський голова Сміли не голосував за рішення, але під час спілкування з ним дав зрозуміти, що скоріше за все не буде ветувати дане рішення. Розуміючи ситуацію в якій він знаходиться, хочу висловити йому слова підтримки і закликати все ж накласти вето на це жахливе для громади рішення. Я розумію, що на нього як на посадову особу місцевого самоврядування здійснювався безпрецедентний тиск. Ще раз закликаю наклсти вето і не підписувати це ганебне рішення. З свого боку обіцяю всіляку інформаційну підтримку.


Із допису на ФБ
Олександр Безпрозванний


Читайте також:
 Олександр Вельбівець про ситуацію у Смілі: «Ніхто не хоче чути цифр, бо всі живуть на емоціях!»

 

Читайте також

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]