Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Перемоги «Славних козаків»
  • Категория:
  • Автор:
    Наталія Шульгіна
  • Рейтинг:
    0.0/0
З 3 по 5 травня у Смілі було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма змагань була дуже насиченою і включала чимало конкурсів.

 Представляла колегіум на цій грі чудова, дружна команда, до складу якої увійшли учні 10 класу: ройовий Максим Кузьменко та його славні козаки - Сергій Бур'ян, Владислав Скрипник, Олександр Крапивний, Назар Сябро і Богдан Черненко, а також чарівні розумниці-дівчата, учениці 9-А класу Тетяна Медушівська та Юлія Кісіль.

Програма змагань була дуже насиченою і включала конкурси «Впоряд» (стройова підготовка), гру «Відун» - інтелектуальні змагання із історії України, українського війська, сучасних Збройних Сил України, конкурс «Ватра» – представлення роями творчо-мистецького завдання, смугу перешкод із використанням козацької легенди, «Рятівник» - змагання з надання першої долікарської допомоги та рятувальні роботи, змагання із перетягування канату, виконання стрільб із пневматичної зброї, гру «Квест»– комплексну командну інтелектуально-екстремальну гру з військово-спортивними та туристичними елементами, таборування – оцінка облаштування, побуту, чистоти табору рою, конкурсний захист «Доброго діла».

За підсумками гри команда «Славні Козаки» школи № 3- колегіуму здобули чимало перемог, а саме: I місце у конкурсі таборування, II місце у конкурсі звітів «Добре діло», II місце у конкурсі «Квест», II місце у конкурсі «Перетягування канату», III місце у конкурсі «Відун».

Ці три дні пройшли дуже весело й цікаво для всіх учасників, відбулось багато нових знайомств, цікавих ігор та розваг, які запам'ятались усім учасникам. Колегіанти повернулись втомлені, але дуже задоволені участю у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)!

Виховник рою «Славні Козаки»,
педагог-організатор школи №3-колегіуму
Наталія Шульгіна

Читайте також

10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

Популярні теми

05.12.2023, 09:29
Ще одна автівка і дрон від нас. Плюсуємо допомогу нашим військовим, щоб вони мінусували ворога.
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регистрация | Вход ]