Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Що відбувається з мозком під час молитви, – дослідження
  • 13.03.2017
Молитва будь-якою мовою і до будь-якого бога змушує працювати ті відділи мозку людини, які створюють відчуття справжнього блаженства.

 До такого висновку дійшли науковці з Університету Пенсільванії, повідомляє Headinsider.

 Особливий стан під час молитви – дуже реальне явище, кажуть експерти.

 Найбільш хвилююче в цьому дослідженні було те, що коли ти бачиш покази МРТ і порівнюєш їх з відчуттями людей, які вони тобі переказують своїми словами, ти розумієш, що вони говорять правду, – розповів керівник дослідницької групи Ендрю Ньюбері.

Саме тому люди, які регулярно моляться, рідше страждають від психічних проблем. У них кращий "звичайний" настрій, їм здається, що вони живуть повним життям.

Одне дослідження, що охопило 1000 євангелістів з Великобританії, показало, що ці люди емоційно стабільніші.

Всі віруючі і ті, хто медитують, описують свій стан після молитви або практики однаково. Люди кажуть, що відчувають "гармонію і смиренність". До них приходить усвідомлення, що "світ не піддається контролю. Тому треба просто пливти за течією і приймати все, що відбувається". А ще це "фантастичне відчуття спокою і комфорту".

Дослідники ж побачили, що у п'яти жінок, які описали цей стан п’ятьома різними мовами, під час молитви активувалися одні й ті ж відділи лобових часток мозку. Вони відповідають за мислення і спробу контролювати навколишній світ.

 У більш ранніх дослідженнях вчені вже заглядали за допомогою сканерів у мозки буддистських ченців. І було виявлено, що в їх головах хімічні процеси відбуваються зовсім не так, як у інших людей. А приблизно так, як у нас при молитві.

За матеріалами 24tv.ua

Популярні теми

19.08.2017, 07:53
Яблучний Спас: прикмети, ворожіння і ритуали
14.03.2017, 07:15
Найкращі продукти для здоров'я зубів
06.03.2017, 07:24
"Тілом тут - душею у Смілі"
14.02.2017, 17:16
Вживати яку каву небезпечно для здоров'я
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]