Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На базі Мельниківської ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов семінар-тренінг вчителів історії Смілянського району
10 жовтня 2017 року на базі Мельниківської ЗОШ І-ІІ ступенів пройшов семінар-тренінг вчителів історії Смілянського району на тему «Розвиток критичного мислення учнів на уроках історії в контексті Року Японії в Україні».

 Театр слова у складі Польовенка Ярослава, Зеленіної Іри, Пяти Тані, Ступник Олі, Чуйченко Юлі, під керівництвом Абрамової Людмили Володимирівни здивував присутніх своїм виступом, який доречно підвів до теми семінару.

 Методист відділу освіти Семеновська Ніна Олександрівна провела з присутніми цікавий тренінг з питання критичного мислення. Методом «Останнє слово залишаю за собою», вчителі дали визначення поняття критичне мислення та визначили його основні характеристики. Практичним закріпленням даного питання була робота в групах складали завдання для учнів 8 - 11 класів до теми «Японія».

 Вчителі історії стали активними учасниками КВЕСТу, який провела Москаленко Світлана Миколаївна, вчитель історії Мельниківської ЗОШ. Цікаві завдання захопили і всі поринули в роботу: збирали пазли «Архітектурні споруди Японії», підбирали до японських прислів’їв аналогічні українські, складали хокку, групи «істориків», «біологів», «медиків», «географів» працювали над текстом «Чай».

 До уваги присутніх була запропонована цікава розповідь про чайну церемонію, яку підготувала вчитель історії Березняківської ЗОШ І-ІІ ступенів Купець Ольга Дмитрівна.

Всі присутні залишились вдячні за позитивні емоції та нові знання, які отримали.

 Автор: Ніка Осаула

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]