Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Смілянські депутати звернулися до Прем’єр Міністра України та Генерального прокурора щодо неправомірних дій ТОВ «Сміла Енергоінвест"
Смілянська міська рада, діючи в інтересах територіальної громади міста Сміла, змушена звернутись до Вас з повторним зверненням, як до уповноваженої посадової особи, до компетенції якої віднесені повноваження щодо захисту прав і свобод людини, дотримання нормальної життєдіяльності та благополуччя населення.

 Законом України «Про житлово-комунальні послуги» до компетенції органів місцевого самоврядування віднесено повноваження щодо забезпечення населення житлово-комунальними послугами необхідних рівня та якості. Забезпечення населення тепловою енергією є однією з пріоритетних проблем, розв'язання якої необхідно для збереження здоров'я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя населення.

Одним із надавачів послуг з теплопостачання в м. Сміла є ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке працює на підставі Договору про спільну діяльність №47-2V від 05.05.2010 з комунальним підприємством «Смілакомунтеплоенерго». Відповідно до Договору про спільну діяльність №47-2V від 05.05.2010 ТОВ «Сміла Енергоінвест» зобов’язувалось надавати якісні житлово-комунальні послуги з теплопостачання кінцевим споживачам міста.

За час надання послуг з теплопостачання в період з 2010 року і по цей час ТОВ «Сміла Енергоінвест», накопичило непомірно великий борг за спожитий природний газ і навіть не зважаючи на цю заборгованість НАК «Нафтогаз України» постачала природний газ для виробництва теплової енергії.

Протягом опалювальних сезонів попередніх років ТОВ «Сміла Енергоінвест» неодноразово припинялось в примусовому порядку транспортування природного газу до котелень міста, внаслідок чого багатоквартирні житлові будинки у м. Сміла залишались без опалення.

Наразі правоохоронними органами протягом декількох років проводиться досудове розслідування відносно посадових осіб ТОВ «Сміла Енергоінвест» за фактами розкрадання комунального майна, шахрайство та самоуправство (ст.ст. 190, 191, 356 КК України, кримінальне провадження №12015250230002035) та здійснюється прокурорський нагляд прокуратурою Черкаської області, але по цей час рішення по даним провадженням не прийнято і винні особи не притягнуті до відповідальності.

Рішенням Смілянської міської ради №44-1/VII від 25.05.2017 роботу ТОВ «Сміла Енергоінвест» визнано незадовільною та рекомендовано продовжити процедуру розірвання договору про спільну діяльність. На даний час триває судовий розгляд щодо розірвання зазначеного договору та повернення майна з безоплатного користування.

Станом на листопад місяць 2017 року, сумарна заборгованість ТОВ «Сміла Енергоінвест» за газ, використаний для виробництва теплової енергії перед НАК «Нафтогаз України» складає 90 997 085,74 грн. В зв’язку з наявністю заборгованості НАК «Нафтогаз України» не виділило номінації на природній газ для початку опалювального сезону в м. Сміла.

Популярні теми

Публікації

12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]