Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У СМІЛЯНСЬКІЙ ШКОЛІ ЗДОРОВОМУ СПОСОБУ ЖИТТЯ ВЧАТЬ БІБЛІОТЕКАРІ
У бібліотеці школи №13 завершився місячник «Шкільна бібліотека за здоровий спосіб життя». У рамках цього місячника відбувалися заходи, виховною метою яких було піклуватися про своє здоров’я, займатися спортом, харчуватися здоровою їжею, дотримуватися розпорядку дня, дбати про довкілля, виконувати правила безпечної поведінки на дорогах, залізниці, у побуті, пам’ятати правила поводження із вогнем.

 Для учнів у бібліотеці проводились тематичні заходи: виставки з правил дорожнього руху «Щоб небезпек на дорогах на знати, правила, дітки, потрібно вивчати» та здорового способу життя «Будь обережним, цінуй здоров’я, стань щасливим», які формували світогляд учнів щодо цінності людського життя, закликали до дбайливого ставитися до природи.

Для учнів 3 класу бібліотекар школи Фомічова С.С. проведена вікторину з валеології «Абетка здоров’я», під час якої учні пригадали фактори, які сприяють здоровому способу життя: здорове харчування, заняття спортом, дотримання гігієни рук, відмова від шкідливих звичок.

Учні 2 класу взяли участь в інтерактивному занятті «Здорові діти – здорова нація». Під час заходу другокласники вивчили правила, які сприяють здоровому способу життя, дізналися цікаву інформацію про продукти харчування, створили проекти «Я – за здоровий спосіб життя».

Першокласники на пізнавальній годині «Уроки світлофора Моргайка» повторили правила дорожнього руху, правила поведінки у транспорті, познайомилися із книгами відповідної тематики, які є в бібліотеці.

Учні 8 та 9 класів стали учасниками тренінгу «Що треба знати про ВІЛ та СНІД», під час якого старшокласники пригадали шляхи розповсюдження небезпечної хвороби, вияснили ситуації, під час яких заразитися неможливо. Також учні 8 класу взяли участь у створенні фото-проекту «Дбай про нашу Землю – ти її частина».

Завершився місячник бібліотечним уроком «Наш номер 101» для учнів 2 та 4 класів. На уроці діти переглянули презентацію, з якої дізналися історію виникнення пожежних частин в Україні, послухали виступ провідного інспектора Смілянського РВ УДСНС України в Черкаській області старшого лейтенанта СЦЗ Кушніра Владислава Станіславовича, який нагадав школярам про правила поведінки з вогнем, вибухонебезпечними та займистими речовинами. Учні 4 класу представили на розсуд інсценізацію книги Олександра Прилуцького «Як відважний пес Нележа всіх рятує від пожежі».

 Світлана Фомічова,
бібліотекар Смілянської ЗОШ І – ІІІ ступенів №13

 

Популярні теми

Публікації

11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]