Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
В районі проводиться право-виховна робота
З метою профілактики правопорушень серед дітей, своєчасного виявлення фактів насилля над ними, службою у справах дітей райдержадміністрації спільно зі Смілянським відділом поліції ГУНП в Черкаській області 16 та 17 листопада 2017 року проведено рейди «Діти вулиці» у селах Мельниківка, Носачів, Голов’ятине. Дітей, які займаються бродяжництвом, жебракуванням чи пропускають навчання без поважних причин, на території району не виявлено.

 Також в ході проведення рейдів відвідано Носачівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради, де проводився Єдиний день профілактики правопорушень. Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Зоя Баранюк та інспектор Сміляньського ВП ГУНП в Черкаській області Катерина Кам’янецька провели індивідуальну роботу з окремими учнями, що порушують правила поведінки у навчальному закладі.

 Разом з тим, з метою активізації роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, під час проведення рейдів обстежено умови проживання трьох сімей. З батьками проведено профілактичну роботу та попереджено про адміністративну відповідальність за ст. 184 КУпАП. За наслідками обстеження заплановано розглянути на комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації питання про постановку малолітньої дитини на облік дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та взяття сім’ї, в якій вона виховується, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під соціальний супровід.

 За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації
 

Популярні теми

Публікації

06.09.2018, 08:21
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати
12.09.2018, 08:13
Як батькам контролювати закупівлі шкіл
11.09.2018, 08:01
Конкурентоспроможність людей з інвалідністю на ринку праці АБО Умови їх працевлаштування та обов’язки роботодавців
10.09.2018, 08:35
Чи має інвалід право на безоплатний проїзд, пояснив ВС
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з усіма.
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]