Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Найважливіша точка для поповнення енергії у всьому організмі
  • 20.02.2017
Точка Тайси

Тай Сі розташована в поглибленні позаду внутрішньої кісточки щиколотки. Багато хто не відчувають ніяких відчуттів при продавлюванні Тай Сі. Особливо люди зі слабким здоров'ям. Але при продавлюванні в області точки залишається ямка.Необхідно масажувати точку, поки не з'являться больові відчуття. Потім продовжувати проводити масаж, щоб точка перестала бути надмірно чутливою. Так ми змусимо кров і ци повернутися до джерела – в точку Юн Цюань.

Тай Сі – юань-точка каналу нирок. Юань-точки здатні пробудити, активувати початкову енергію організму, а потім зарезервувати її на наступні потреби – направити до точки Юнь Цюань. Так ви зміцните основу організму, фундамент здоров'я.

Раджу взяти на озброєння цю точку і застосовувати її постійно, як постійно слід виконувати вправу Золотий півень стоїть на одній нозі, робити масаж стоп, парити ноги вечорами. Всі ці способи спрямовані на те, щоб змусити кров і ци долити в області нижніх кінцівок, повернутися до джерела.

У багатьох людей постійно болять стопи, це один з показників слабкості нирок. Таким людям потрібно частіше масажувати точки Тай Сі, це змусить кров активніше циркулювати по каналу нирок. Якщо ми оживимо Тай Сі, свіжа кров проб'є всі затори по ходу каналу, виведе застійну кров і токсини.

Чому виникають больові відчуття? Тому що є застій крові. Непрохідність каналів викликає біль. Потрібно стимулювати приплив свіжої крові, позбавитися від заторів, і біль піде. Масаж Тай Сі допомагає позбавлятися від застійних явищ.

Деякі постійно страждають від сухості і першіння в горлі, скільки б не пили води. В горлі недостатньо слини через слабкість нирок. Масаж точок Тай Сі заповнює Інь нирок. Юань-точка поповнює енергію органу.

Багато жінок страждають від хворобливих менструацій. Тай Сі допомагає і в цьому випадку. При ниркових кольках, які особливо часто виникають при нирковокам'яній хворобі, полегшення принесе продавлювання точок Тай Сі.

Деякі страждають від подагри, яка є наслідком надмірної кількості сечової кислоти. Щоденний масаж точок Тай Сі допоможе боротися з коренем цієї хвороби.

При запальних захворюваннях нирок часто з'являються труднощі з сечовипусканням. Масаж Тай Сі здатний стимулювати виведення сечі.

Тай Сі допомагає в лікуванні вроджених тіків. В якості додаткового засобу лікування використовують Тай Сі та при ушкодженнях головного мозку. Китайська медицина вважає, що нирки відповідають за мозок, мозок пов'язаний з діяльністю каналу нирок.

Деякі люди після якогось нещастя в сім'ї, починають постійно плакати. Іноді навіть втрачають з цієї причини зір. Чи плачуть, згадуючи якусь подію з минулого життя. В цьому випадку я настійно рекомендую частіше масажувати Тай Сі.

Для лікування анорексії – відрази до їжі, теж слід задіяти Тай Сі. Канал нирок проходить в області шлунка і кишечника. Канал лікує органи, в області яких він проходить. Канал також проходить в області бронхів і грудини. Тому точка Тай Сі допомагає в лікуванні стиснення в грудях, бронхіту, астми.

Старече недоумство теж є проявом слабкості нирок. Активування каналу нирок, забезпечення її прохідності – найважливіший засіб профілактики старечих хвороб, включаючи слабоумство.

Насправді, не варто особливо дошукуватися, яка точка лікує старече слабоумство, дзвін у вухах або розхитування зубів. Потрібно просто забезпечити прохідність каналу нирок, і ці прояви слабкості нирок зникнуть.

Багато точки каналу нирок допомагають лікувати ці хвороби, потрібно частіше їх стимулювати, змушувати працювати. Ми знаємо, що Тай Сі лікує це, Жань Гу – то, Юн Цюань третє, але неодмінно потрібно, щоб ці точки заробили, ожили. Ви скажете, що я написав, що Тай Сі лікує біль і сухість у горлі, але не говорили, що Жань Гу лікує ці симптоми, тому я не продавлював точку Жань Гу.

Так розуміти текст неправильно. При болю, сухості в горлі потрібно продавити різні точки. та з них, яка найбільш чутлива, і є потрібна точка. Сьогодні чутлива одна точка. А на завтра вона може виявитися зовсім не чутливою. Значить, потрібно задіяти іншу точку, ту, яка чутлива в даний момент. Потрібно зрозуміти цей принцип.

Припустимо, у вас болить горло. Є кілька точок, які можуть лікувати біль у горлі Тай Сі, Жань Гу, Юн Цюань. Ви продавлюєте Юн Цюань, але крапка не чутлива. Отже, немає сенсу її масажувати. Продавлюєте Жань Гу, але і вона абсолютно безболісна. Теж не варто з нею працювати. А точка Тай Сі – болюча, чутлива. Значить, в цей момент саме точка Тай Сі виявиться ефективною для лікування горла.

Точка Тай Сі не тільки велика точка для поповнення енергії в каналі нирок, це велика точка для поповнення загального рівня енергії в організмі. Ми всі знаємо, що Zu Сань Чи застосовується для поповнення енергії організму, зміцнення всього тіла. Якщо порівнювати роль цих чудових точок, Zu Сань Чи застосовується для заповнення постнатальной енергії, а Тай Сі – заповнює початкову, дане при народженні енергію. Щоб зміцнити фундамент організму, слід задіяти точку Тай Сі.

headinsider.net

Популярні теми

19.05.2022, 07:56
З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!
07.04.2019, 08:21
У неділю, 7 квітня, православний світ відзначає Благовіщення пресвятої Богородиці
14.07.2017, 15:43
Помідор, справжній чемпіон по схудненню
11.10.2017, 10:00
Вчені пояснили, чому у людей виникає бажання зайнятися сексом
Ніхто не наважився залишити свій коментар.
Будь-те першим, поділіться думкою з іншими.
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]