Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи.
Читати далі...
У травні місяці на Черкащині ускладнилась ситуація щодо захворюваності на ботулізм. Зареєстровано 4 хворих, з яких 3 померло. Хворі вживали в”ялену річкову рибу (лящ, тарань) власного виготовлення.Один з потерпілих вживав м’ясну домашню тушонку без термічної обробки. Аналогічний випадок ботулізму був зареєстрований в минулому році в м. Сміла.
Читати далі...
Спеціалістами Смілянського об’єднаного управління ПФУ Черкаської області здійснюються заходи щодо залучення мешканців міста та району до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.
Читати далі...
Ремонтна кампанія і надалі триватиме на Черкащині. На черзі – масштабні роботи на автодорогах Сміла – Кам’янка, Черкаси – Золотоноша, ремонт мосту через Дніпро тощо.
Читати далі...
Помилки при пошуку роботи не унікальні: це наші звичні граблі, тільки іншого кольору
Читати далі...
Українцям змінять порядок нарахування субсидій. Нововведення торкнуться непрацездатних та тих, хто проживає у садових будинках. Окрім того, триває монетизація «зекономленого» під час опалювального сезону. Українці, що звернуться до органів соціального захисту отримають 700 гривень компенсації.
Читати далі...
Наш кризовий центр функціонує у мікрорайоні "Кут". Навколо багато приміщень, які перебувають на балансі СКП "Наш дім". Приміщення поступово руйнуються без належного нагляду. Щодня і щоночі навколо ведеться "кропітка робота" "чорних шукачів металобрухту". Поруч - стихійний нелегальний пункт прийому металобрухту.
Читати далі...
Українські чиновники, які працюють у сфері земельних правовідносин, зможуть проводити консолідацію - об'єднувати землі і переставляти паї селян туди, куди їм вигідно.
Читати далі...
Про затримання крадія дизельного палива. І про те як було все красиво розіграно.
Читати далі...
Дуже важливе питання, відповідь на яке зможе підказати хід думок тих, хто буде виносити рішення в країні, де найбільше лікарняних ліжок на тисячу жителів і чи не найкоротший рівень життя та надання послуг в регіоні.
Читати далі...
В українських селян видурять землю, а їх самих перетворять на кріпаків. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".
Читати далі...
Питанню «Черкасиобленерго» на тижні присвятив найбільше часу. Хоч конфлікт господарський, однак ідеться про долі кількох тисяч черкащан, які там працюють, про енергопостачання всієї області, тому й надалі задіюю всі важелі впливу, що маю.
Читати далі...
25 травня у Макіївській сільській бібліотеці відбувся день творчої ініціативи бібліотечних працівників району на тему «Сільська бібліотека – інформаційно-культурний центр місцевої громади».
Читати далі...
18 травня у всьому світі відзначають День музеїв.
З нагоди цієї події відбулися святкові заходи в Смілянському краєзнавчому музеї, який в грудні цього року відзначатиме 50-річний ювілей.
Читати далі...
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 »