Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
На ринок праці чекають великі зміни. Досягнемо такої продуктивності праці, що не всім треба буде працювати.
Читати далі...
- В області успішно реалізуємо програми з поліпшення житлових умов учасників АТО. Кількість родин бійців, які скористались ними, зростає. Як відомо, маємо діючих дві програми – державну та обласну.
Читати далі...
Платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування — земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності (статті 269, 270 Податкового кодексу України (далі – ПКУ)). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п. 286.1 ст. 286 ПКУ).
Читати далі...
Головний біль вранці можуть викликати безліч причин, але більшість із них пов’язані із неправильним режимом сну.
Читати далі...
Улітку кожен прагне до якнайтіснішого спілкування з природою. Благотворний вплив такого спілкування на організм людини незаперечний. Проте, необачне поводження в природі може призвести до зворотніх наслідків. Тут вас підстерігають небезпечні інфекції, одна із яких хвороба Лайма. В останні роки на території України почали виявлятися випадки відносно нової нозологічної форми захворювання хвороба Лайма.
Читати далі...
У Великобританії 11-річний хлопчик склав тест на IQ та отримав кращі результати, ніж у відомих науковців. Зокрема, Стівена Гокінга та Альберта Ейнштейна.
Читати далі...

Коли цей кіт повертається додому, сусіди падають від сміху

Читати далі...
Лежать на кровати, пить пиво, играть в компьютерные игры, путешествовать и даже обниматься. И за все это вам еще и платят! Невероятно, но это факт. ASN подобрала 7 самых завидных вакансий мира, предлагающих очень соблазнительные условия работы и высокую зарплату.
Читати далі...
24 червня в черкаському парку «Долина Троянд» в рамках фестивалю «ГайдаFest» відбулася презентація книги Дейва Формена «Екотаж: керівництво з радикальної природоохорони».
Читати далі...
Ось вже рік, як в Ротмістрівській територіальній громаді працює Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно виконавчого комітету Ротмістрівської сільської ради Харь Олексій Андрійович.
Читати далі...
У п’ятницю, 16 червня, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи.
Читати далі...
У травні місяці на Черкащині ускладнилась ситуація щодо захворюваності на ботулізм. Зареєстровано 4 хворих, з яких 3 померло. Хворі вживали в”ялену річкову рибу (лящ, тарань) власного виготовлення.Один з потерпілих вживав м’ясну домашню тушонку без термічної обробки. Аналогічний випадок ботулізму був зареєстрований в минулому році в м. Сміла.
Читати далі...
Спеціалістами Смілянського об’єднаного управління ПФУ Черкаської області здійснюються заходи щодо залучення мешканців міста та району до числа користувачів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України. Веб-портал – це сучасний сервіс надання послуг в електронному вигляді.
Читати далі...
Ремонтна кампанія і надалі триватиме на Черкащині. На черзі – масштабні роботи на автодорогах Сміла – Кам’янка, Черкаси – Золотоноша, ремонт мосту через Дніпро тощо.
Читати далі...
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 »