Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Опалення шкіл Смілянського району – стратегічно важливе питання, особливо з огляду на проблеми з газопостачанням. На сьогодні опалювати школи газом (особливо великі) проблематично і не ефективно. Ціна на газ постійно зростає, ліміти для шкіл зменшуються, а застаріле газове обладнання потребує заміни.
Читати далі...
После законодательных изменений в трудовом законодательстве, в том числе и новых размеров штрафов, предприниматели столкнулись с мошенническими проверками якобы от имени Гоструда.
Читати далі...
"Сьогодні ми не просто передаємо владу від однієї адміністрації іншій - ми забираємо владу у Вашингтону, округ Колумбія і повертаємо її назад, вам! - американському народу.
Читати далі...
Реформа первинної медицини обіцяє позбавити нас такого явища як черги у поліклініках
Читати далі...
Большинство из нас имеют привычку легкомысленно тратить деньги. Эта статья не о тех редких случаях, когда человек бежит брать в кредит вещь, которую не может себе позволить купить сразу, здесь будет идти речь об обычной трате денег.
Читати далі...
С 2017 года работодателей Украины, которые несправедливо относятся к своим сотрудникам, ждут серьезные неприятности. Власти ужесточили наказания за жадность: теперь хитрому руководству придется сильно раскошелиться или даже сесть в тюрьму.
Читати далі...
 
До весни зарплати виростуть, але ось гривня подешевшає
Читати далі...
13 декабря 2016г. состоялось заседание Комитета логистики Европейской Бизнес Ассоциации (EBA), в котором приняли участие представители компании "Э-КОМ". Одним из главных вопросов, который обсуждался членами кабинета логистики EBA — проект изменений в законодательство относительно торгово-транспортных накладных или ТТН (форма 1-ТН). 
Читати далі...
Використання цифрових технологій – ознака сучасного шкільного навчання. На сьогодні доступ до інтернет - мережі має кожна сільська школа нашого району. Проте якість інтернету не скрізь дозволяє ефективно застосовувати інноваційні технології у навчальному процесі.
Пише 
начальник відділу освіти Смілянської РДА  ІРИНА ХРОМЕНКО в виданні SMILA-UA
Читати далі...
Парламент у змінах до держбюджету на 2017 рік, серед іншого, пропонує підвищити акцизи на алкоголь. Наскільки зростуть податки та ціни на алкогольну продукцію – читайте в сайті матеріалу "24".
Читати далі...
Експлуатувати авто на газу однозначно дешевше. Пальне коштує менше, а витрати майже однакові, що на бензині, що на газі. Як переобладнати двигун автомобіля на газ та які переваги цього – дізнавалися журналісти сайту "24".
Читати далі...
« 1 2 ... 6 7 8