Сміла-Info

Смілянський інформаційний портал. Новини та Оголошення м. Сміла
Главное меню
Помилки при пошуку роботи не унікальні: це наші звичні граблі, тільки іншого кольору
Читати далі...
Українцям змінять порядок нарахування субсидій. Нововведення торкнуться непрацездатних та тих, хто проживає у садових будинках. Окрім того, триває монетизація «зекономленого» під час опалювального сезону. Українці, що звернуться до органів соціального захисту отримають 700 гривень компенсації.
Читати далі...
Наш кризовий центр функціонує у мікрорайоні "Кут". Навколо багато приміщень, які перебувають на балансі СКП "Наш дім". Приміщення поступово руйнуються без належного нагляду. Щодня і щоночі навколо ведеться "кропітка робота" "чорних шукачів металобрухту". Поруч - стихійний нелегальний пункт прийому металобрухту.
Читати далі...
Українські чиновники, які працюють у сфері земельних правовідносин, зможуть проводити консолідацію - об'єднувати землі і переставляти паї селян туди, куди їм вигідно.
Читати далі...
Про затримання крадія дизельного палива. І про те як було все красиво розіграно.
Читати далі...
Дуже важливе питання, відповідь на яке зможе підказати хід думок тих, хто буде виносити рішення в країні, де найбільше лікарняних ліжок на тисячу жителів і чи не найкоротший рівень життя та надання послуг в регіоні.
Читати далі...
В українських селян видурять землю, а їх самих перетворять на кріпаків. Це станеться, якщо Верховна Рада прийме законопроект №5535 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".
Читати далі...
Питанню «Черкасиобленерго» на тижні присвятив найбільше часу. Хоч конфлікт господарський, однак ідеться про долі кількох тисяч черкащан, які там працюють, про енергопостачання всієї області, тому й надалі задіюю всі важелі впливу, що маю.
Читати далі...
25 травня у Макіївській сільській бібліотеці відбувся день творчої ініціативи бібліотечних працівників району на тему «Сільська бібліотека – інформаційно-культурний центр місцевої громади».
Читати далі...
18 травня у всьому світі відзначають День музеїв.
З нагоди цієї події відбулися святкові заходи в Смілянському краєзнавчому музеї, який в грудні цього року відзначатиме 50-річний ювілей.
Читати далі...
У третю суботу травня в Україні святкують День науки. А святкувати є що! Кожного року науковці з України створюють близько 15 тисяч винаходів!
Читати далі...
З 3 по 5 травня у Смілі було проведено І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якій взяли 15 команд загальноосвітніх навчальних закладів міста. Програма змагань була дуже насиченою і включала чимало конкурсів.
Читати далі...
Ротмістрівська дитяча музична школа багата талантами. Так, нещодавно, учні музичної школи філії Балаклея – Симоненко Анастасія та Кушнір Марина, учні викладача Інни Бєлостоцької, відвідали столицю місто Київ – прийняли участь у XIV Міжнародному благодійному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна»...
Читати далі...
У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів із 13 країн світу...
Читати далі...
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »